Menu
SEPETİM

Blog - çanta imalatçıları RSS Akış

05 Oca Fason Çanta İmalatçıları Hakkında Bilmek İstedikleriniz
Nobel 0 3180
Çanta sektöründe girişimcilik yapmak isteyenler, çeşitli çanta tasarımları yapmaya başlayabilir. Çanta üretimi yapmak için fabrika ya da atölye kurmaya gerek yoktur. Fason çanta imalatçıları sahip oldukları üretim sistemleri ve kapasiteleri ile müşte..
09 Ağu Sırt çantaları bir promosyon ürünü olarak neden bu kadar popüler?
0 2606
Sık sık bize promosyon sırt çantalarının neden bir hediye, kurumsal hediye veya pazarlama öğesi kadar popüler olduğu sorulur. On binlerce birim satan bazı stillerle, fikir birliği, bu ürünün birçok şirket, kulüp ve kuruluş için marka tanıtımı alanınd..
19 May Plaj Çantası Seçerken Dikkat Etmemiz Gerekenler
Nobel 0 1299
Yaz mevsiminin olmazsa olmazlarından biri de tatillerdir. Tatile giderken ise en önemli yanımızda olması gereken şeylerden bir tanesi ise plaj çantalarıdır. Tatili daha rahat geçirmek adına plaj çantası seçerken dikkat edilmesi gerekenler iyi bilinme..
04 Eyl İstanbul'da Promosyon Çanta İmalatçıları Nasıl Çalışır?
Nobel 0 722
Promosyon ürünler marka ve firmaların tanıtım amacıyla en çok tercih ettiği reklam yöntemlerinden biridir. Markalar çeşitli promosyon ürünlerini ücretsiz olarak dağıtıp markalarını geniş alanlara tanıtıyor. Burada dikkat edilmesi gereken noktalardan ..
Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)