Menu
SEPETİM

Blog RSS Akış

03 Oca Ham Bez Çanta Kullanım Alanları Nerelerdir?
Nobel 0 683
Ham bez çanta kullanım alanları doğayı desteklemek için artırıldı. Doğanın insan eliyle kirletilmesi ve yavaş yavaş türlerin yok olmasına neden oluyor. Doğada yer alan endemik türlerin korunması için devletin ham bez çanta kullanımına yöneltme projel..
16 Ara Kurumsal Etkinlikler için Hediye Çanta Fikirleri (aralık 2021 güncellendi)
Nobel 0 1019
Kurumsal Etkinlikler için Hediye Çanta Fikirleri   Çalışanlarınızı Kutlamak için Özel Baskılı Bez Çantalar İşletmelerin çalışmaya devam etmeleri için özel bir çalışan ekibi olmadan başarılı olamayacakları bir sır değil. Ne yazık ki, bazı işletmeler g..
15 Ara Omuz Askılı Çanta: Profesyoneller İçin Bu Kullanıcı Dostu Çantayı Keşfedin (aralık 2021 güncellendi)
Nobel 0 536
Normal ofis programları bizi her zaman meşgul ediyor ve dinlenmek için neredeyse hiç zamanımız olmuyor. Yine de işyerine giderken tarzımızdan ödün vermekten hoşlanmıyoruz. Resmi elbiselerimiz görünüşümüzün en önemli unsuru olsa da çanta stillerimizi ..
14 Ara Promosyon Büzgülü Bez Çanta (aralık 2021 güncellendi)
Nobel 0 175
İnsanlar günlük yaşamlarında bazı ufak ebatlı eşyalarını taşıyabilmek çoğu zaman birtakım çantalara ihtiyaç duyarlar. Bu çantalar genel itibariyle oldukça farklı tarzlarda üretilebilen ürünlerdir. Her bir çantanın malzeme kalitesi bir diğerine göre ç..
07 Ara Promosyon Termos Çantalar Modelleri (Aralık 2021 güncellendi)
Nobel 0 487
Promosyon amaçlı olarak, tüm çanta modellerinin imalatı firmamız tarafından yapılmaktadır. Promosyon termos çantalar modelleri farklı kapasitelerde olacak şekilde tasarlanmaktadır. Termos çantalar daha çok piknik ya da araçla seyahatlerde, çeşitli gı..
24 Kas İzmir’de Toptan Promosyon Çanta Nereden Alınır?
Nobel 0 466
Firmaların reklam yapmak için izlediği yollardan biri de promosyon ürünlerdir. Günümüzde bu yolla reklam yapan birçok firma bulunuyor. Bu firmalar insanların sık olarak kullandıkları ürünlerin üzerine logolarını işleyerek promosyon ürün adı altında d..
Gösterilen: 1 ile 6 arası, toplam: 54 (9 Sayfa)