Neden promosyon çanta satın almalısınız?

BPMA ( British Promosyon Merchandise Association ) araştırması, bir promosyon ürününü alanların% 73'ünün kendilerine veren şirketten sipariş vermeye devam edeceğini gösteriyor. Bu ikna edici analiz, iş reklamcılığı söz konusu olduğunda promosyon ürünlerinin rakipsiz gücünü göstermektedir. Bu nedenle markanızı bir promosyon çantasından daha iyi taşıyabilecek çok az hediye vardır.
Promosyonunuz için doğru çantayı seçmek

Bu nedenle, herhangi bir pazarlama karışımının bir parçası olarak kurumsal çantaların kullanılması söz konusu olduğunda kanıtlar inkar edilemez. Nobel Çanta'da her reklam gereksinimini karşılayacak bir şeyimiz var. Aşağıda, bir sonraki etkinliğiniz için doğru çantayı seçmeniz için bir rehber bulunmaktadır.


Okullar, spor salonları ve spor kulüpleri için ipli çantalar

Polyester ve naylon dahil çok çeşitli stil ve yüzeylerde mevcut olan baskılı büzgü ipli çantalar , markanızı tanıtmanın bütçe dostu ve pratik bir yoludur. Kolejler, spor kulüpleri ve öğrenciler için ideal, çok yönlülüğü ve renk seçeneklerinin seçimi, onları sıkı bir favori yapan şeydir.


Her etkinlik için pamuklu ve bez çantalar

Sanat eserleriniz için geniş bir tuval alanı ile, her türlü ticaret fuarı, sergi veya etkinlik için bütçe dostu pamuklu bez çantalar bir zorunluluktur. Çok çeşitli renk seçenekleri ve stilleri bulunan baskılı  bez çantalar, iş için çok az başka özel çantanın yapabileceği çok yönlülük ve pratiklik sunar.


Yaz promosyonları için soğutucu ve öğle yemeği çantaları

Yaz veya dış mekan promosyonları için mükemmel seçim! İster piknik, ister spor etkinliği, festival veya okul gezisi olsun, kişiselleştirilmiş soğutucu çantalar ve sloganınızı içeren öğle yemeği çantaları , marka profilinizi yükseltmek için ideal bir fırsat sunar.


Üniversite öğrencileri ve spor salonu için sırt çantaları

Çok yönlülük söz konusu olduğunda, çok az çanta sırt çantalarıyla rekabet edebilir. Ofis çalışanları, spor salonuna gidenler ve öğrenciler arasında popüler olan yüksek kaliteli sırt çantaları, herkes için geniş depolama seçenekleri sunar.


 Canlı renklerdeki hafif markalı sırt çantaları ve sırt çantaları , her gün kampüste kitap, kırtasiye, öğle yemeği ve aksesuarları taşımak için öğrencilerin sıkı bir favorisidir. Sırt çantalarının sunduğu saklama cepleri, küçük eşyaları saklamanın birçok kişi için pratik bir düşünce olduğu spor salonuna gidenler arasında da popüler olmasını sağlar.


Bugün firmanızın tanıtımı için promosyon çanta sipariş edin.

Tüm bütçeleri karşılayacak şekilde fiyatlandırılan birçok renk ve stilde seçim yapabileceğiniz kelimenin tam anlamıyla binlerce İngiltere baskılı çantamız var. Teklifte böylesine harika bir seçim, hızlı geri dönüşler ve garantili düşük fiyatlar ile neden pazar lideri olduğumuza şaşmamak gerek!


Çantanıza atmak için ilham verici eşantiyonlar mı arıyorsunuz? O zaman belki markalı yelpazemizi dikkate  su şişeleri ,  dizüstü  veya promosyon kalem ve  anahtarlıklar ? Bu iltifat edici hediyeler ticaret fuarları, etkinlikler ve diğer promosyonlar için mükemmeldir.