Kurumsal Etkinlikler için Hediye Çanta Fikirleri


   


Çalışanlarınızı Kutlamak için Özel Baskılı Bez Çantalar 

İşletmelerin çalışmaya devam etmeleri için özel bir çalışan ekibi olmadan başarılı olamayacakları bir sır değil. Ne yazık ki, bazı işletmeler genellikle alt çizgiye o kadar kapılırlar ki, çalışanlar ve onların mutluluğu sonradan akla gelebilir. Personel tarafından takdir edilmeme duyguları, herhangi bir şirket için bir dikendir; yüksek devir oranları, düşük moral ve genel tükenmişliğe yol açarak üretimin azalmasına ve şirket duvarlarında halsizliğe yol açar. Bu döngüde bir kez ekipleri hayata döndürmek ve onları her gün işe gelip ellerinden gelenin en iyisini yapmaya hazır hale getirmek için motive etmek zor olabilir.   


Öyleyse, morali düşürmenin ve daha da iyisi, döngünün başlamasını engelleyen çare nedir? Çalışanlarınızın coşkusunu artırmanın birkaç farklı yolu olsa da, en hızlı ve kolay yollardan biri (en eğlenceden bahsetmiyorum bile) işle teşekkür etmek hediye fikirlerini takdir etmektir. Özel baskılı bez çantalar veya  doğal kanvas bez çantalar kadar basit bir şey   , çalışanlarınıza tüm özverileri ve sıkı çalışmaları için teşekkür etmenize, onları takdir ettiğinizi bilmelerine ve ekipleriyle günlük olarak yeniden bağlantı kurmalarına yardımcı olabilir. 

Promosyon Termos Çantalar Modelleri 

Promosyon Kongre ve Sempozyum Çantası Nasıl Olmalıdır

Çantaları promosyon amaçlı olarak kullanma fikri, birçok markaya cazip gelen ve onların bu amaç doğrultusunda girişimlerde bulunmasına olanak veren güzel fikirlerden biridir. Çantaların kendi bünyelerinde sahip olduğu çeşitlilik tüm markalara bu konuda istedikleri gibi tercihleri yapabilme şanslarını veriyor.

Promosyon çanta seçiminde özellikle markalar, promosyon kongre ve sempozyum çantası ürünlerini severek ve memnun kalarak sıkça tercih edebiliyorlar. Bu çantalarda eşyalar en rahat ve korunaklı bir şekilde daima taşınabiliyor.

Bu çantaları imal ederken mutlaka birbirinden farklı birçok unsurun göz önüne bulundurulması gerekiyor. Uzun süreli kullanım şansı verebilmesi için bu çantalarda dayanıklı ve kaliteli bir malzeme bileşeninin olması önem arz ediyor.

Bunun yanı sıra çantaların iç hacimleri ve ebatlarının kişilere rahatlık verecek şekilde güzel tasarlanması da yine önemli bir ayrıntı olarak öne çıkıyor.

Markanın logosunun ve adının da muhakkak tasarım esnasında çanta üzerine en uygun ve açıkça görülecek bir yere yerleştirilmesi gerekiyor. Bu türden unsurlara dikkat ederek her zaman ortaya iyi görünüme sahip bir promosyon kongre ve sempozyum çantasının çıkarılması mümkün olur.


Neden Hediye Olarak Bez Çantalar? 

Bez çantalar harika bir iş, teşekkür hediyesi fikridir çünkü çok işlevlidirler ve çalışanın tanınması söz konusu olduğunda tüm ihtiyaçlarınız için tek bedene uygun bir seçenek sunarlar. Dayanıklıdır, çevre dostudur ve ihtiyaç duyduğunuz kadar eğlenceli (veya ciddi) olacak şekilde özelleştirilebilirler. Çalışanlar, çantayı kendileri için en uygun şekilde kullanabilecek ve aynı zamanda şirketlere gidip gelme ve günlük işler için kamuda kullanıldığı için ücretsiz pazarlama sunabilecek. Hepsinden iyisi, tote çanta hediye fikirleri son derece ekonomiktir, bu da kendini adamış çalışanlara 'teşekkür ederim' demeyi her zamankinden daha kolay hale getirir.    


Üzerinde şirket logosu olan çantalar dağıtmak yerine, alışveriş çantası hediye fikirlerinizi hediye sepetleri olarak kullanmayı ve bunları personele vermeden önce eğlenceli ürünlerle doldurmayı düşünün. Nereden başlayacağınızdan emin değil misiniz? Bir sonraki kurumsal etkinliğiniz veya çalışanları tanıma ihtiyaçlarınız için altı mükemmel alışveriş çantası hediye fikri:  


Çalışan İçin Öğle Yemeği Çantaları 

Yeni insanlarla tanışırken ilk izlenimin önemini herkes bilir ve şirketler için ofisteki ilk günlerinde yeni çalışanlar üzerinde iyi bir ilk izlenim bırakmak da aynı derecede önemlidir. Yeni işe alınanları özelleştirilmiş bir öğle yemeği çantasıyla karşılayın ve bir kalem, yeniden kullanılabilir su şişesi ve ilk günlerinde onlara güç verecek bazı sağlıklı atıştırmalıklar gibi birkaç başka markalı ürünle doldurun. Bu özel baskılı tote çanta, şirkete bağlı hissetmelerine yardımcı olacak ve yeni şirketlerinin çalışanlarını önemsediğini ve onları aramızda görmekten mutlu olduğunu gösterecek. 


Tedarik Çantaları 

Geri çekilmeler, dahili ekiplerin birbirine bağlı kalmasında ve şirketlerin ilerlemesinde önemli bir rol oynar. Önümüzdeki yıl için planlar yapmak, yöneticilerin liderlik becerilerini geliştirmek ve çalışanların becerilerini geliştirmelerine yardımcı olmak için mükemmel bir fırsat. İşçileri yaklaşan bir geri çekilme konusunda heyecanlandırın  ve ön tarafa şirket logosu işlenmiş bir bilgisayar çantası vererek hazırlıklı gelmelerini sağlayın  . Bu alışveriş çantası hediye fikrini defterler, kalemler veya kurşun kalemler, klasörler ve kağıtlar gibi şeylerle doldurmak, ihtiyaç duydukları her şeye sahip olmalarını sağlayacak ve yine de toplantılar için bir dizüstü bilgisayarı atmak için yeterli alan kalacaktır. Geri çekilme bittikten sonra bile, bu çantalar ofise gidip gelirken günlük kullanım için mükemmeldir ve eğlenceli bir hatıra olacaktır.  


Hediye Piknik Çantaları 

Yaz, ofis çalışanlarını meşgul etmenin en zor zamanlarından biri olabilir. Dışarıdaki hava ısınmaya başladıkça moral düşüyorsa, çalışanlara  içinde güzelliklerle dolu bir soğutucunun bulunduğu bir çanta vermek çözüm  olabilir! Soğutucuyu birkaç şişe suyla doldurun ve küçük bir şişe güneş kremi, güneş gözlüğü ve taşınabilir bir telefon şarj cihazını çantanın içine koyun. Şirket tarla günleri veya piknik yapmak ve bu çantaları dağıtmak, çalışanlara ruhları canlandırırken güneşte hak ettikleri eğlenceyi vermenin harika bir yoludur. 


Tatil Hediye Çantaları 

Tatiller hediye vermekle eşanlamlı hale geldi ve çalışanlara takdirlerini göstermeleri için biraz fazladan vermek için mükemmel bir zamandır. Doğal bir kanvas  çantayı çeşitli meyveler, egzotik kahve veya çay, bir mum ve  şirket adı ve logosu ile özelleştirilmiş bazı  giysilerle doldurmayı deneyin  . Bu hediyeleri herhangi bir tatil molasından hemen önce vermek yerine, vermeyi deneyin. Bir tatilden sonra ofise geri dönüşü daha keyifli hale getirmeye ve çalışanlara şirket için ne kadar önemli olduklarını hatırlatmaya yardımcı olabilir.      


Teşekkür Simgesi Hediye Çantaları 

Çalışanlara hediye verme konusunda gerçekten öne çıkmak ister misiniz? Tahıllara karşı çıkmayı deneyin ve normal tatil sezonu dışında bir hediye çantası verin, çünkü. Küçük bir taşıma çantasını  güzel çay, şeker, kişiselleştirilmiş kırtasiye malzemeleri ve el yazısı bir notla doldurun  . Fazla olması gerekmiyor, ancak kişiselleştirilmiş bir takdir notu yazmak için zaman ayırmak ve tatil sezonu dışında bir hediye vermek, çalışanlara gerçekten ne kadar değerli olduklarını gösterecektir. 


Yıldönümü Hediye Çantaları 

Çalışanların yıllık yıldönümlerini kutlamalarına yardımcı olmak, şirket üzerinde ne kadar etkisi olduğunu göstermek için mükemmel bir fırsattır. Daha küçük özelleştirilmiş çanta hediye fikirleri, herhangi bir çalışana birkaç yıllık hizmet için teşekkür etmenin harika bir yolu olsa da,  büyük kutular  , daha büyük dönüm noktası yıldönümleri için mükemmel hediyelerdir. Her bir kutuyu çalışana göre özelleştirin, hobileri ve ilgi alanlarıyla ilgili birkaç şeyi doldurun, çalışanın adını dışarıya işlenmiş olarak almayı düşünün. Daha genel seçenekler arayan daha büyük ölçekli şirketler için, şirket adını ve logosunu işleyin ve bir restoran hediye kartı, küçük fabrika ve taşınabilir bir telefon şarj cihazıyla doldurun.   


Çantanızın boyutları

Çanta ne büyüklükte olmalı? Ne tutması gerekiyor? Bu, kumaş mukavemetini ve ne kadar büyük olması gerektiğini belirlemeye yardımcı olacaktır.


Herkes, yeni çalışanları işe almanın mevcut iş gücünü elde tutmaktan daha fazla zaman ve para gerektirdiğini bilir. Finansın bir kısmını çalışanların takdirine ve takdirine ayırmak uzun bir yol kat edecek ve bu işe bir yatırımdır.  Çalışanlara hediye vermek için toptan bez çantaların kullanılması söz konusu olduğunda olasılıklar sonsuzdur  ve Nobel Çanta, personeliniz için mükemmel hediyeleri oluşturmak için ihtiyacınız olan her şeye sahiptir.