Menu
SEPETİM

Deprem Ve İlk Yardım Çantası

Deprem Ve İlk Yardım Çantası 

Deprem, su baskını, yangın gibi doğal afetlerde kişilerin yaşam ihtiyaçlarını karşılayan ürünleri ve ilk yardım malzemelerini içeren bir settir.

Promosyon deprem ve ilk yardım çantası modelleri farklı tasarımlara sahip olabilmektedir. Firmamız, talep durumuna göre deprem çantalarını dolu ya da boş olarak teslim ediyor. Firmalar, deprem ve ilk yardım çanta çeşitlerinin üretimlerini yaptırarak, bu ürünlerin satışlarını yapabiliyor ya da üzerine kendi logo baskılarını yaptırarak, promosyon ürünü olarak hediye edebiliyorlar. 

Deprem çantalarının daha ergonomik ve kolay taşınabilir olması için sırt çantası şeklinde tasarımlar oluşturarak üretimler yapıyoruz. Firmamız, ilk yardım çantası modellerini daha çok kırmızı renk kumaşlardan üreterek, stoklarda bulundurmaktadır. Daha fazlası için lütfen bizi arayın

Ürün Kodu: AV112
Deprem çantasını boş veya dolu olarak alabilirsiniz. Satışlarımız toptandır. Promosyon deprem çantası üzerine logo baskı yaptırarak hediye edebilirsiniz. Firma olarak sadece çanta kısmının üreticisiyiz, çanta içindeki ilk yardım malzemeleri ve deprem anında gerekli olabilecek diğer malzemelerin üret..
55,00TL
Vergiler Hariç:55,00TL
Gösterilen: 1 ile 1 arası, toplam: 1 (1 Sayfa)