Sırt çantaları - akıllıca tasarlanmış taşıma ürünleri - kişisel tercihin belirli bir yönünü yansıtan Y kuşağına ait bir tüketici ürünü olarak hızla ortaya çıktı. Bu çantalar, kültürel bir uygulama olarak görüldüğünde, sokaklarda bir moda ifadesi iletirken, yüksek düzeyde fayda ve organize taşıma sunar. Sadece bu değil, promosyon sırt çantaları onları kuruluşlar ve kurumsal şirketler arasında popüler yapan başka bir alıcı segmentine sahip olmak. Nüfusun genç kesimleri çoğunlukla sırt çantalarının belirgin kullanımıyla ilişkilendirilir, ancak eğilimler, modern popülasyonların farklı kesimleri tarafından giderek daha geniş bir şekilde alımına işaret etmektedir. Okul çocukları, ofis müdavimleri, tüccarlar ve ürün tedarikçileri, piknik yapanlar, açık hava meraklıları, gezginler, yürüyüşçüler ve yiyecek dağıtım personeli vb., Çağdaş çağın en hevesli sırt çantası kullanıcılarını temsil ediyor. Tüketici nüfusunun bu poşetlere maruz kalmayan tek bir tarafı kalmadı. Ayrıca, toplumun her kesiminden insan için erişilebilir olmasını sağlayan her bütçe aralığında mevcuttur.


İşte kullanıcı segmentine göre kategorize edilmiş birkaç sırt çantası türü.

Kurumsal Sırt Çantaları

Her gün şirket ofislerine gidip gelen çalışanlar ve ortaklar, sırt çantasını günlük donanımlarının bir parçası olarak benimsemişlerdir. Bu eğilime yanıt olarak üreticiler, dizüstü bilgisayarları, su şişelerini, kağıt defterleri, akıllı telefonları, pil paketlerini, cüzdanları, kimlik kartlarını vb. Güvenli hale getiren organize alanlar sunan kaliteli sırt çantalarını piyasaya sürdüler. Bu tür ürünlerin bazı sürümleri Bu tür ürünlerin geniş yüzeylerinde yer alan sponsorlu grafikler nedeniyle promosyon sırt çantaları olarak adlandırılır . Bununla birlikte, ticari üreticiler ve toptan kurumsal sırt çantası tedarikçileri kurumsal sırt çantalarının ürün kalitesini ve işlevselliğini artırmak için çalışıyor; bu nedenle, bu tür sırt çantaları yüksek fiyatlara hakim olabilir ve karşılığında bu tür ürünlerin alıcılarına ve taşıyıcılarına dayanıklılık, stil ve rahat taşıma sunar.


Toptan Kurumsal Sırt Çantası Tedarikçileri


Rahat Sırt Çantaları

Okula giden çocuklar ve üniversite öğrencileri, gündelik sırt çantası kullanan maksimum kullanıcı sayısını temsil ediyor. Bu yapılandırılmış çantalar, karışık renkler, ilginç grafikler, çeşitli taşıma kapasiteleri, ürün görüntüleri, çizgi film şekilleri vb. İçeren özel baskılı sırt çantaları şeklinde görünebilir . Buna ek olarak, tasarımcılar çift tonlu sırt çantalarını pazara sunmak amacıyla piyasaya sürüyorlar. olgun alıcıların dikkatini çeker. Bu tür sırt çantalarının farklı panelleri, çeşitli müşteriler tarafından günlük kullanımın zorluklarına dayanmalıdır; Buna karşılık, üreticiler bu tür ürünlerin dikişlerini güçlendirdiler. Ayrıca, gündelik sırt çantaları yıkamaya dayanabilir ve böylece bu tür ürünlerin raf ömrünü uzatabilir.


Seyahat Sırt Çantaları

Bu ürün kategorisi, özellikle modern gezginler için tasarlanmış çok çeşitli bagaj sistemlerini içerir. Bu tür ürünlerin en görünür profili, sırt çantası olarak bilinen uzun şekilleri içerir. Bu ürünler vb ürünlerin belirli çizgileri yansıdı damarları, acil erzak, telefonlar ve pusula, pişirme, kitaplar, bir gezgin giyim öğeleri, küçük çadır depolamak uyku tulumları için farklı bölmeleri sunmak için tasarlanmıştır özel promosyon ürünleri baskılı kurumsal tabela proje . Modern gezginlerin dikkatini çekmek için tasarlanmış yüksek kaliteli seyahat sırt çantaları çeşitli tonlarda ve renklerde görünür.


Fayda Mekaniği

Büyük cepler, akıcı fermuarlar, çeşitli dahili saklama alanları, omuzlar için güçlü kayışlar ve düzenli bir şekil, modern bir sırt çantasının imzasını temsil ediyor. Deri ve yüksek kaliteli dokuma kumaşlar gibi birinci sınıf ve dayanıklı malzemelerin kullanılması, bu modern rahat taşıma ifadelerine sınıf ve içerik kazandırır. Ek olarak, bu tür ürünlerin üreticileri, kullanıcıların sırtlarında zahmetsiz taşımayı teşvik etmek için çoğu zaman sırt çantasını birden fazla kayış ve ilmek seti ile donatır. Bu faktörler, sırt çantasını kalıcı bir modern rahatlık simgesine dönüştürmeye yardımcı oldu.


Bu çantaların daha büyük fayda oranı, onları tercih edilen bir kullanım öğesi haline getirir. Bu son derece kullanışlı ürünler aracılığıyla markalarını tanıtmak isteyen şirketler , toplu olarak özel baskılı çantalar satın alıyor . Bu çantalara bir toptancıdan sahip olmak isteyen sizseniz, en iyi teklifi almanıza yardımcı olabilecek aşağıdaki noktaları aklınızda bulundurmalısınız.


Promosyon Sırt Çantaları


Promosyon sırt çantası satın alırken dikkat etmeniz gerekenler

Tasarla ve yap : Sırt çantalarının deseni biraz benzer olsa da, farklı stil ve görünümde mevcuttur. Bazıları ekstra bölmeler ve keselerle doldurulurken, diğerleri uyku ve basit olabilir. Kullanıcıların veya alıcıların türüne bağlı olarak bir çanta seçebilirsiniz. Ağırlıklı olarak dizüstü bilgisayarlarda çalışan ofis çalışanları için bir veya iki bölmeli basit bir çanta yeterli olacaktır. Bununla birlikte, onları seyahat meraklılarına veya üniversiteye gidenlere tanıtıyorsanız, canlı renklerde birden fazla poşet içeren modaya uygun bir tasarım seçin. Aynı şekilde sırt çantasının boyutu da insanların ihtiyacına göre seçilebilir. 

Kumaş kalitesi : Çantanın kumaşına dikkat etmelisiniz. Su geçirmez naylon malzemenin yanı sıra kanvas malzeme ve deri olarak mevcuttur. Kişisel tercihinize veya kullanımına bağlı olarak, ihtiyacınızı en iyi karşılayan uygun malzemeyi seçebilirsiniz. Unutmayın, markanızı tanıtmak için satın aldığınız için kumaşın kalitesinden ödün vermeyin. Güçlü ve pürüzsüz bir malzeme, uzun süre kalacak kolay kişiselleştirmeye de izin verecektir. Özel baskılı promosyon çanta ürünleri , gerçekten kaliteli ürünlerse ve kullanıcı deneyimine değer katıyorsa kalıcı olumlu etki bırakabilir. 

Özelleştirme seçeneği : Sırt çantalarında olağan özelleştirme modu baskıdır. Bununla birlikte, birkaç kişi deri baskı yaptırmayı veya marka adlarının metal bir rozetinin çanta yüzeyine dikilmesini tercih ediyor. Sizin için en uygun olanın hangisi olduğundan emin değilseniz, bir numune poşeti sipariş edin veya özelleştirilmiş poşetin bir önizlemesini alın. Sorularınızı ayrıntılı olarak sorun ve herhangi bir toplu sipariş vermeden önce kendinizi tatmin edin. Özelleştirme, tüm faaliyetinizin ve yatırımınızın en önemli yönüdür. Bu nedenle, istenen sonuçları elde etmek için etkili ve belirgin hale getirin. 

En güvenilir toptan kurumsal sırt çantası tedarikçilerini  bulun ve ihtiyaçlarınız için sipariş verin. Bu konuda uzun yılların tecrübesiyle Nobel Çanta size yardımcı olacaktır. Ayrıca çeşitli sırt çantalarını keşfedebilir ve ihtiyacınıza, bütçenize ve tercihinize göre birini seçebilirsiniz.