Marka Bilinirliği Oluşturmada Yeniden Kullanılabilir Bez Alışveriş Torbalarının 5 FaydasıBinlerce markayla dolu bir dünyada, diğer şirketlere karşı bir adım önde olma yarışı herhangi bir işletme için göz korkutucu görünebilir. Tüketiciler her gün şirketlerle ve markalarıyla etkileşim kurmanın yeni yollarını bulurken, dikkat sürelerinin kısa olması, müşterileriniz üzerinde kalıcı bir izlenim bırakmak için yalnızca saniyenizin olduğu anlamına gelir. 


Tüketicileri cezbetmenin ve markanızı tanıtmanın en popüler ve etkili yollarından biri, konferanslarda, ticaret fuarlarında, halka açık etkinliklerde ve hatta çevrimiçi eşantiyonlarda ücretsiz promosyon ürünlerinin dağıtılmasıdır. Bir şirketin ücretsiz şeyler vermesi mantıksız görünse de, promosyon ürünleri şirketlerin markalarını tanıtırken ve pazarlarken tüketicilerin temel, günlük ihtiyaçlarını çözmeleri için harika bir yoldur. Şirketiniz için özel promosyon malzemeleri dağıtmak söz konusu olduğunda yüzlerce olasılık vardır, ancak birçok ürün pahalı, düşük kaliteli olabilir ve müşterilerinizi etkilemek söz konusu olduğunda düşme riski taşıyabilir. 


Öyleyse, markanızı halkın gözüne sokmanın uygun maliyetli, çevre dostu, pratik ve eğlenceli yolu nedir? Şaşırtıcı gelebilir, ancak özelleştirilmiş yeniden kullanılabilir alışveriş çantaları, etkili promosyon eşantiyonları söz konusu olduğunda gerçekten etkili olabilir. 2010 yılında Türkiye'de, Reklam Uzmanlığı Enstitüsü  tarafından  yapılan bir araştırmaya göre promosyon çantalarının en fazla izlenimi oluşturduğu gösterildi   . Yeniden kullanılabilir alışveriş poşetlerinin faydaları hakkında daha fazla kanıta mı ihtiyacınız var? Promosyon çantalarının markanızı oluşturmanın 5 yolu: 


Yeniden kullanılabilir alışveriş poşetlerinin faydaları 

Maliyet etkinliği

Yeniden kullanılabilir bez alışveriş çantalarının işletmeniz için en büyük faydalarından biri, herhangi bir şirketin ihtiyaçlarına uygun özelleştirilmiş çantalar oluşturabilen Nobel Çanta gibi toptan taşıma çantası sağlayıcılarından satın alınabilmesidir . Tüm toptan ürünlerde olduğu gibi, satın alınan daha büyük miktarlar, ürün başına fiyat daha ucuzdur.  Doğal kanvas bez çantalardan daha basit ve basit olana kadar, sipariş verirken seçim yapabileceğiniz çeşitli boyutlar ve malzemeler vardır.  kağıt torbalar. Pazarlama teminatı için bütçe ne olursa olsun, şirketinize mükemmel şekilde uyacak yeniden kullanılabilir alışveriş çantaları vardır. Aynı zamanda çok yönlüdürler ve konferanslardan ticari fuarlara ve yerel fuarlara kadar her türlü promosyon veya etkinlik için kullanılabilirler ve her etkinlik olduğunda farklı pazarlama malzemeleri satın alma ihtiyacını ortadan kaldırır. 


Özelleştirilebilir

Yeniden kullanılabilir alışveriş çantalarını kişiselleştirmek söz konusu olduğunda , olasılıklar neredeyse sonsuzdur. Kullanılan temel malzemelerden boyut, şekil ve renge; Markanızın kişiliğini yakalamak için yaratılmış mükemmel çantalara sahip olabilirsiniz. Benzersiz ve özelleştirilmiş bir logo, ilham verici sanat eserleri ve hatta çantalara basılmış komik bir alıntıya sahip olmak, ilgi uyandırmanıza ve işinize dikkat çekmenize, insanların konuşmasını sağlamanıza ve büyümeyi teşvik etmenize yardımcı olabilir.  


Devam Eden Ücretsiz Pazarlama

Marka bilinirliği oluşturmanın en iyi yolu, şirketinizi ve logosunu olabildiğince çok kişinin önüne çıkarmaktır. Logonuzun halka açık yerlerde kullanılan somut öğelere sahip olması, daha fazla tüketicinin önüne çıkmanın harika bir yoludur. Dijital promosyonların sürekli olarak yürütülmesi paraya mal olur ve genellikle yalnızca kısa bir süre için yayınlanır. Ayrıca, bir çevrimiçi kampanyanın yalnızca küçük ve çok niş bir tüketici tabanı tarafından görülmesi ve kampanya tamamlandıktan sonra hızla unutulabilmesi için güçlü bir şans vardır. Yeniden kullanılabilir alışveriş poşetlerinin faydası, sürekli olarak kullanılması ve tüketicilerinizin gözünde ön plana çıkmasıdır. Bakkal gibi yerlerin alışveriş yapanlara ücretsiz plastik poşet sağlaması bir zamanlar normaldi; ancak aynı mağazalar çantalar için ücret almaya başlıyor. Fazladan para harcamamak için kendi çantalarını mağazalara getiren alışveriş yapanların görülmesi alışılmadık bir durum değildir. Her zaman markalı yeniden kullanılabilir alışveriş çantalarının kullanıma hazır olmasını sağlayarak müşterilerinizin hayatlarını kolaylaştırmaya yardımcı olun.                     


Çevre dostu

Dünyanın, atıkları ve karbon ayak izini azaltmaya kararlı daha çevre dostu şirketlere ihtiyacı olduğu bir sır değil. Savurgan basılı materyaller ve tek kullanımlık ürünler yerine pazarlama materyali olarak yeniden kullanılabilir alışveriş poşetlerinin kullanılması, tüketicilere şirketinizin sürdürülebilirliğe ve dünyayı korumaya kararlı olduğunu göstermeye yardımcı olacaktır. Dünya üzerindeki etkilerinin bilincinde olan müşterilerin, aynı değerlere sahip bir şirketi takip etme ve destekleme olasılığı daha yüksektir. 


Çok yönlülük

Tote çanta kullanımlarının sayısında bir sınır yoktur ve marka bilinirliği oluşturmak söz konusu olduğunda, diğer pazarlama materyallerine kıyasla harika bir seçenektir. Tek kullanımlık kalem, gömlek ve diğer giysiler gibi eşyaların aksine, bez çantalar daha çok yönlü şekilde kullanılabilir. Güçlü ve dayanıklıdırlar, tüketicilere bunları kullanma söz konusu olduğunda çeşitli seçenekler sunar ve diğer ücretsiz şeylerden daha uzun süre dayanma olasılığı daha yüksektir, bu da onları daha değerli bir hediye öğesi haline getirir. İlave bölmeleri ve cepleri olan daha büyük çantalar vererek geri dönüşü daha da artırın. 


İnsanlar farkında olsun ya da olmasın, bez çantalar neredeyse her gün çeşitli şekillerde kullanılıyor. Yiyecek, iş ve okul malzemeleri gibi şeyleri taşımanın açık kullanımından evde depolama veya çamaşır yıkama gibi daha yaratıcı kullanımlara kadar, bez çantaların çok yönlülüğü markanızı oluşturmanıza yardımcı olacak mükemmel bir ürün haline getiriyor. Onları şirketiniz hakkında bilgilerle veya daha da iyisi, müşterilere vermek için daha fazla havalı ürünle doldurun.  


Markanızı özelleştirilmiş yeniden kullanılabilir alışveriş çantalarıyla oluşturmaya gelince, Nobel Çanta başlamak ve etki yaratmak için ihtiyacınız olan her şeye sahiptir. Çantanızı bugün oluşturmaya başlayın!