Sırt çantası, gezginler, yürüyüşçüler ve kampçılar için en önemli seyahat araçlarından biridir. Normal ofis müdavimleri ve öğrenciler de ihtiyaçları için sırt çantaları taşırlar. Hayatlarında kolaylık sağlamak isteyen insanlar, omuz çantalarını veya el taşıma çantalarını, asılması ve sırt çantalarını rahatça kullanması için büyük ölçüde değiştiriyor. Günümüzde işletmeler de toptan sırt çantası almayı seviyor hediye olarak sunmak için marka adlarıyla özelleştirin. Bu tür çantaların yaygın popülaritesi ve daha geniş bir izleyici kitlesi arasında varlığı, bu tür çantaların tanıtım ürünü olarak da tanıtımını yaptı. İşletme sahipleri, tanıtımcılar, pazarlamacılar ve reklam verenler yıllık pazarlama bütçelerinin büyük bir kısmını promosyon sırt çantalarına harcıyorlar. Müşteriler ve çalışanlar için kurumsal bir promosyon hediyesi olarak sırt çantalarını seçerler. Ancak bu sırt çantalarını farklı model ve boyutlarda bulabilirsiniz. Düşük maliyetli çantalardan yüksek maliyetli ve dayanıklı sırt çantalarına kadar her bütçede bir model bulabilirsiniz. Amacınıza ve bütçe kapasitenize göre bir tane satın almanız gerekir.


Şimdi çeşitli ihtiyaçlar için tasarlanmış en popüler sırt çantası stillerini listeledik.


Toptan Satış Sırt Çantaları


Sırt çantası-

Sırt çantası, kolayca tanımlanabilen benzersiz bir stildir. Geleneksel bir sırt çantasında ana bölme için fermuarlı bir sistem varken, sırt çantasında kapak ve toka tasarımı vardır. Kişisel eşyalarınızı bu kapak ve toka ile koruyabilirsiniz. Sırt çantasının oturması biraz daha gevşek olduğundan, birkaç öğeyi saklayabilirsiniz. Çok sayıda açık hava etkinliği olan aktif bir yaşam tarzınız olduğunda, bir sırt çantasına ihtiyacınız vardır. Bunlar kanvas kumaş, deri ve polyester ve daha birçok türde mevcuttur. Çoğunlukla daha küçük boyutlarda kullanılan birkaç modeli büyük ebatlarda bulabilirsiniz. Ancak uzun yolculuklar ve daha fazla eşya taşımak için fermuarlı bir sırt çantası tercih etmelisiniz.


Laptop sırt çantası

Sırt çantalarının bir başka popüler çeşididir ve çoğunlukla çalışan profesyoneller ve öğrenciler için yararlıdır. Değerli eşyalarınızı saklamanıza izin veren geniş bir dizüstü bilgisayar bölmesine sahiptir. En iyi sırt çantası, dizüstü bilgisayarlarınız için en üst düzeyde güvenlik ve koruma sağlar. Bununla birlikte, laptop bilgisayar sırt çantasını seçerken dizüstü bilgisayarın boyutu en önemli faktördür. Bir dizüstü bilgisayarla seyahat eden kişilerin yanı sıra profesyoneller de cihazlarını güvende tutarken, belgeler, günlükler ve diğer kırtasiye malzemeleri gibi diğer ürünleri barındırmak için dizüstü bilgisayar çantasına ihtiyaç duyar.


Toptan sırt çantaları Nobel Çanta'da ucuz bir oranda mevcuttur ve çalışanlarınız için dizüstü sırt çantası seçebilirsiniz. Onları marka logonuzla özelleştirin ve çeşitli kurumsal etkinliklerde çalışanlarınıza sunun.


Çerçeve sırt çantası

Uzun bir sırt çantasıyla seyahat edecekseniz, çerçeve sırt çantasını satın alabilirsiniz. Bu sırt çantası modeli, temel ihtiyaçlarınızı karşılamanız için size alan sağlamak için biraz uzundur. Yürüyüşçüler ve sırt çantalı gezginler bu tasarımı seçmeyi sever. Sert kumaştan üretilmiştir ve dış mekan aşınma ve yıpranmasına dayanabildikleri için dış mekan kullanımına uygundur.


Çerçeve sırt çantasının standart depolama kapasitesi yaklaşık 55L olabilir. Çanta büyük olmasına rağmen taşıma kayışları sayesinde oldukça portatiftir.


Taşıma sırt çantası

Hem sırt çantası hem de taşıma çantanın tasarımını birleştirdiği için ilginç bir stil olarak bulabilirsiniz. Çanta olduğu için çantanın taşıma sapı vardır. Aksine 2 ergonomik kayış içerdiği için aynı zamanda bir sırt çantasıdır. Taşıma sırt çantaları yüksek estetik ve fonksiyonel değere sahiptir. İnternette ucuz sırt çantaları var ve kesinlikle taşıma sırt çantası modelini bulacaksınız.


Ucuz Sırt Çantaları Online


Sıkıştırmalı torba

Ek bir sırt çantası ararken bu modeli tercih edebilirsiniz. Sıkıştırılmış model, yüksek bir depolama kapasitesi sağlar. Bu sırt çantasını taşıyarak maceralı seyahatinizi daha konforlu hale getirebilirsiniz. Böylece ikincil sırt çantanız olarak satın alabilirsiniz.


Bavul sırt çantası

Çoğunlukla, gezginler bu çantalara yatırım yapmayı sever. Kompakt boyut, sırt çantanızı herhangi bir yere taşımanızı kolaylaştırır. Kısa bir uçuş yolculuğu için bu sırt çantalarını satın alabilirsiniz. Bu çantalar aynı zamanda bel kemerleri ile birlikte ağır ağırlıklara destek vermek ve taşıma kolaylığı sunmak için omuz askıları ile birlikte gelir.


İpli sırt çantaları

Günlük ihtiyaçlarınız için küçük bir sırt çantası, kullanım kolaylığı sağlayan büzme ipi ile birlikte gelir. Eşyaları güvende tutmak için büzme ipi çekilebilir ve bağlanabilir. Ağzı genişleterek eşyalarınıza kolayca erişebilir ve hepsini bulabilirsiniz. Genellikle bu tür çantaların büyük bir merkezi bölmesi vardır, bazı tasarımlarda anahtarlarınızı veya paranızı saklamak için yanda fermuarlı bir iç kese bulabilirsiniz.


Böylece artık promosyon kampanyanız için en iyi sırt çantası tasarımlarını arayabilirsiniz. Bu sırt çantalarını marka adınız ve diğer ayrıntılarla özelleştirin. Yenilikçi toptan satış için en iyi mağaza Nobel Çanta , özel baskı hizmetlerinin yanı sıra büyük bir sırt çantası koleksiyonuna sahiptir. Ürünleri online satış aramak yerine toptan satış fiyatlarıyla bulabilirsiniz. Promosyon kampanyanız için oldukça dayanıklı bir model seçin ve nihai değeri elde edin.